Kontakt

Föreningens adress
Stöttepelaren, c/o Fridell Anter, Noreens väg 71, 752 63 Uppsala

Organisationsnummer
802511-3047

Kontakta styrelsen 
Använd kontaktformuläret eller maila till info@stottepelaren.se.

Stöttepelaren på Facebook

Stöttepelargrupper finns på de här orterna.
Skicka ett mejl om du vill ha kontakt!

Blekinge
blekinge@stottepelaren.se

Helsingborg
helsingborg@stottepelaren.se

Kalmar
kalmar@stottepelaren.se

Kristianstad
kristianstad@stottepelaren.se

Lidköping
lidkoping@stottepelaren.se

Lindesberg
lindesberg@stottepelaren.se

Lund, Kävlinge
lund-kavlinge@stottepelaren.se

Malmö
malmo@stottepelaren.se

Norrbotten
norrbotten@stottepelaren.se

Norrköping
norrkoping@stottepelaren.se

Skara
skara@stottepelaren.se

Smedjebacken
smedjebacken@stottepelaren.se

Sotenäs
sotenas@stottepelaren.se

Stockholm
stockholm@stottepelaren.se

Trollhättan, Uddevalla, Vänersborg
trestad@stottepelaren.se

Umeå
umea@stottepelaren.se

Uppsala
uppsala@stottepelaren.se

Vetlanda, Sävsjö
vetlanda-savsjo@stottepelaren.se

Västmanland
vastmanland@stottepelaren.se

Ystad
ystad@stottepelaren.se

Ånge
ange@stottepelaren.se

Östersund
ostersund@stottepelaren.se

Använd kontaktformuläret

Kontakta webmaster
webmaster@stottepelaren.se